Často kladené otázky

 • 1. Ako funguje doručenie a osobný odber?

  Dajte nám vedieť dátum, kedy si želáte tortu doručiť a my vám ju doručíme včas a v 100% stave. Momentálne doručujeme dvakrát týždenne v utorok a v sobotu pre Košice a Košice - okolie a raz týždenne a to vo štvrtok pre Bratislavu a okolie, takže na to nezabudnite pri objednávke. Osobný odber zatiaľ nie je možný.

 • 2. Akým spôsobom doručujete čerstvé výrobky?

  Pečieme a rozvážame len ČERSTVÉ torty a cheesecaky vlastnými dodávkami. Zatiaľ nedoručujeme kuriérskymi službami, v blízskej budúcnosti plánujeme doručovať aj kuriérskymi službami. V prípade víkendov a štátnych sviatkov nedoručujeme.

 • 3. Koľko stojí doručenie?

  Bezplatné doručenie pri objednávkach nad 80,00 EUR s DPH.. Štandardné doručenie stojí 5,00 EUR s DPH.

 • 4. Kam doručujete?

  Doručujeme do väčšiny oblastí Slovenska, Maďarska, Viedne - Rakúska. Doručenie na iné miesta, je možné na základe dohody, ale môže byť účtovaný dodatočný poplatok za doručenie. Ak požadujete doručenie, môžeme s vami prediskutovať možnosti prostredníctvom e-mailu hello@simonascakecity.com alebo jednoducho zavolajte na nasledujúce telefónne čísla: +421 915 172 029, +421 908 155 263.

 • 5. Ako dlho trvá príprava cheesecaku?

  Výroba cheesecaku zvyčajne trvá do 48 hodín od objednávky. Výnimku tvoria víkendy a štátne sviatky, keď výroba nie je v prevádzke.

 • 6. Môžem zmeniť alebo zrušiť svoju objednávku po jej zadaní?

  Svoju objednávku môžete zmeniť alebo zrušiť do 2 hodín od zadania objednávky. Tieto zmeny musíte vykonať e-mailom alebo nám môžete zavolať, pretože objednávku zatiaľ nie je možné zrušiť online.

 • 7. Musím byť prítomný pri doručení koláčov?

  Odporúčame, aby niekto bol na adrese doručenia a aby výrobok prevzal. Reklamácia po prevzatí výrobku nie je možná.

 • 8. Čo ak objednaný výrobok nedorazil vo vybraný deň?

  Ak očakávate doručenie cheesecaku a ten ešte nedorazil, kontaktujte prosím hello@simonascakecity.com a uveďte číslo vašej objednávky a člen nášho tímu vám pomôže.

 • 9. Sú vaše produkty vhodné aj pre gastro prevádzky?

  Naše produkty sú viac než vhodné pre akékoľvek gastro prevádzky, kontaktujte prosím náš tím na hello@simonascakecity.com a dohodneme si stretnutie a bezplatnú dodávku - bezplatné vzorky alebo podporu pre vašu kaviareň, bistro, reštauráciu alebo akýkoľvek druh stravovacieho zariadenia.

 • 10. Ako prebieha objednávka tort na mieru?

  V prípade ak si prajete objednať tortu na mieru, podľa Vašich požiadaviek, samozrejme stačí zavolať na tel. číslo +421 908 155 263, alebo poslať email na hello@simonascakecity.com s Vašimi predstavami, námetmi alebo pripomienkami a my Vás budeme obratom kontaktovať ohľadom výroby torty resp. termínov výroby atď. Dovtedy sa môžete inšpirovať už vyrobenými tortami na zákazku v sekcii INŠPIRÁCIE, kliknite tu.