Simona's Cake City

Pracovné ponuky

Chop sa príležitosti!

Pravdepodobne si už počul výraz „franšíza“ po „Harry Potter“, „Star Wars“ alebo „Marvel“, toto sú multimediálne franšízy. Aj keď nie sme spoločnosťou pre hollywoodske filmy, myslíme si, že to, čo robíme, je celkom výnimočné!
Simona's Cake City LTD je rodinná cukrárenská spoločnosť založená vo Veľkej Británii. Naozaj veríme, že naša franšíza mení životy. Poskytuje ľuďom príležitosť robiť to, čo milujú, vybudovať si úspešnú kariéru a čo je najdôležitejšie, robiť to tak, aby vyhovovali ich vlastnému vytúženému životnému štýlu.
Rovnako zaujímavé sú aj ponúkané pracovné príležitosti, kde vďaka tvojim kvalitám sa môžeš stať dôležitou súčasťou nášho mladého a progresívneho tímu.
pracovné ponuky
pracovné ponuky
pracovné ponuky
pracovné ponuky
pracovné ponuky

Franšíza alebo práca?

Franšíza poskytuje výnimočnú možnosť samostatnej zárobkovej činnosti.

V podnikaní pre seba

Podporí vás skúsený tím z centrály spoločnosti, ktorý chce, aby ste uspeli. Budete obklopení sieťou rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov, ktorí si všetci prechádzajú tým istým.

Osvedčený obchodný model

Máme osvedčený obchodný model, ktorý je možné úspešne replikovať na inom mieste. Hoci úspech nemožno zaručiť, franšíza poskytuje určitú úroveň istoty, ktorá ukazuje, že obchodný model funguje.

Nižšia miera zlyhania

Franšíza má výrazne nižšiu poruchovosť v porovnaní so samotným podnikaním. Očividne sme už nejaké chyby urobili, takže Vy ich už nemusíte opakovať!

Príležitosť pre každého

Franšíza je vzrušujúce a rozmanité odvetvie. Ako spoločnosť sme radi, že v posledných rokoch môžeme v tomto odvetví privítať viac žien a mladších podnikateľov. Či už hľadáte flexibilnú príležitosť na čiastočný úväzok alebo chcete rozšíriť svoj potenciál, franšíza môže byť vaším kľúčom.

Investujte do svojej budúcnosti

Franšíza je investíciou do vašej budúcnosti, pričom mnohí franšízanti v tomto odvetví odovzdajú svoje podnikanie členom rodiny alebo predajú svoj podnik so značným ziskom, keď sú pripravení odísť do dôchodku.

Podnecujte svoju vášeň

Motivácií pre investovanie do nášho franšízového modelu je mnoho a sú rôznorodé. Od túžby uniknúť rutine od 9 do 5, byť svojim vlastným šéfom, zlepšiť kariérne vyhliadky a životný štýl, ako aj tráviť viac času s rodinou a mať flexibilnejšiu rutinu. Franšíza Simona's Cake City je pre mnohých vnímaná ako veľmi realistická možnosť pre ľudí, ktorí chcú začať svoj vlastný podnik.

Životný cyklus

Nižšie uvádzame životný cyklus SCC franšízy obchodného formátu v jednoduchých krokoch.

Franšízová Zmluva

Právna zmluva, zvyčajne na 5-10 rokov s počiatočným franšízovým poplatkom.

Výbava

Poskytujeme všetko, čo potrebujete pre biznis, od školenia po nástroje, vybavenie a nepretržitú obchodnú podporu.

Obchodný chod

Prevádzkujete svoj vlastný lokálny biznis podľa osvedčeného obchodného modelu pod už zavedenou značkou.

Zisk a poplatky

Každý mesiac nám franšízant zaplatí poplatok (individuálne nastavenie), aby ste mohli naďalej používať značku a využívať našu podporu.

Návratnosť investície

Možnosť realizovať návratnosť investície pri predaji podniku.

Pracovné príležitosti

Prezrite si aktuálne pracovné ponuky, určite nájdete zaujímavú prácu v našej nadnárodnej spoločnosti. Všetky ponuky podliehajú požadovaným podmienkam pre získanie práce.
Obchodný zástupca - Budapešť, Maďarsko

Miesto pôsobenia - Budapešť a okolie, Maďarsko

Zanietený a rozhľadený obchodný zástupca, špecializujúci sa na predaj cukrárskych výrobkov pre gastronómiu v oblasti Budapešti a blízkeho okolia, so zameraním sa najmä na kaviarne, reštaurácie a bistrá. Vybavovanie objednávok pre zákazníkov na dennej báze.

Minimálne požiadavky

Maďarský jazyk - úroveň C1/C2, vodičský preukaz sk.B, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, vynikajúca znalosť požadovaného trhu.

Vodič dodávky do 3,5 tony

Prevádzka - Moldava nad Bodvou, Slovensko

Vodič, ktorý má na starosti pravidelné zásobovanie prevádzky, následné rozvozy produktov na požadované trasy. Zodpovedá za technický stav vozidla, bezpečnostné predpisy a dodržiava pravidlá cestnej premávky.

Minimálne požiadavky

Vodičský preukaz sk.B, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, pracovné skúsenosti v obore 3 roky, práca s PC, samostatnosť.

Zákonné podmienky

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností, zdravotný preukaz o spôsobilosti na prácu s potravinami.

Obchodný zástupca - Rzeszów, Poľsko

Miesto pôsobenia - Rzeszów a okolie, Poľsko

Zanietený a rozhľadený obchodný zástupca, špecializujúci sa na predaj cukrárskych výrobkov pre gastronómiu v oblasti Rzeszów a blízkeho okolia, so zameraním sa najmä na kaviarne, reštaurácie a bistrá. Vybavovanie objednávok pre zákazníkov na dennej báze.

Minimálne požiadavky

Poľský jazyk - úroveň C1/C2, vodičský preukaz sk.B, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, vynikajúca znalosť požadovaného trhu.

Pracovník potravinárskej výroby

Prevádzka - Moldava nad Bodvou, Slovensko

Pracovník vo výrobe potravín, ktorý sa bude venovať šablónovej výrobe cukrárenských výrobkov.

Minimálne požiadavky

Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, pracovné skúsenosti v obore 2 roky, samostatnosť.

Zákonné podmienky

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností, zdravotný preukaz o spôsobilosti na prácu s potravinami.

Manažér potravinárskej výroby

Prevádzka - Moldava nad Bodvou, Slovensko

Riadiaci pracovník vo výrobe potravín, ktorý je zodpovedný za riadenie prevádzky, reportovanie nadriadeným a za celkovú výrobu cukrárenských výrobkov na prevádzke. Dodržiavanie kvality produktov, výrobných procesov a bezpečnosti pri práci.

Minimálne požiadavky

Anglický jazyk - úroveň A2, vodičský preukaz sk.B, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, pracovné skúsenosti v obore 5 rokov, práca s PC, samostatnosť, vodcovské schopnosti.

Zákonné podmienky

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností, zdravotný preukaz o spôsobilosti na prácu s potravinami.

Obchodný zástupca - Viedeň, Rakúsko

Miesto pôsobenia - Viedeň a okolie, Rakúsko

Zanietený a informovaný obchodný zástupca, špecializujúci sa na predaj cukrárenských výrobkov pre gastronómiu v oblasti Viedne a blízkeho okolia. Zameranie sa najmä na kaviarne, reštaurácie a bistrá a vybavovanie objednávok pre zákazníkov na dennej báze.

Minimálne požiadavky

Nemecký jazyk - úroveň C1/C2, vodičský preukaz sk.B, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, vynikajúca znalosť požadovaného trhu.